Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Aby jelita działały jak w zegarku

Regularne picie jonizowanej wody pozwoli przywrócić wewnętrzną równowagę organizmu i usprawnić pracę układu pokarmowego.

 W ponad 70% składamy się z wody, a jej wpływ na pracę wszystkich organów jest ogromny. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że to ten życiodajny płyn nadaje skórze jędrność, wspomaga detoksykację i usprawnia metabolizm. Dlatego należy zadbać o to, by dostarczyć go do organizmu nie tylko w odpowiedniej ilości, ale i jakości.

 

 Przywrócić równowagę

W zakwaszonym i obciążonym toksynami organizmie pojawia się wiele nieprawidłowości, w tym problemy trawienne. Jonizowana woda, która wspomaga detoksykację, oczyszcza też jelita z gromadzących się w nich złogów i zwiększa ochronę przed szkodliwymi mikroorganizmami, co usprawnia pracę układu pokarmowego.

Dodatkowo pomaga uporać się z nadmiarem kwasów w żołądku, ponieważ neutralizuje ich działanie i wpływa na produkcję niektórych enzymów. Dlatego powinny sięgać po nią osoby zmagające się z refluksem. Ponadto wodę jonizowaną rekomenduje się do celów leczniczych w przypadku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, zaparć oraz ogólnego osłabienia pracy żołądka i jelit.

aby_jelita_dzialaly_jak_w_zegarku.png

 Tajemnica sukcesu

Dlaczego woda poddana procesowi jonizacji może tak skutecznie wspomagać pracę układu pokarmowego i zapobiegać chorobom jelit? Po pierwsze, jest ona pozbawiona zanieczyszczeń, metali ciężkich czy syntetycznych leków, które niestety dostają się do sieci wodociągowych i zaburzają naturalną równowagę organizmu.

Po drugie, podczas tego procesu dochodzi do zmniejszenia klastrów wody - kiedy składa się ona z mniejszych cząsteczek, komórki łatwiej ją absorbują i w pełni wykorzystują.

I wreszcie po trzecie - regularne picie zjonizowanej wody o wyraźnie zasadowym pH (9-9,5) zapewnia organizmowi dawkę alkalicznych mikroelementów i zwiększa przepływ tlenu do komórek. Z kolei ujemny wskaźnik REDOX (najlepiej poniżej -200) nadaje jej silne właściwości przeciwutleniające. Dzięki temu odzyskujemy równowagę kwasowo-zasadową, co okazuje się niezbędne, by zachować prawidłową pracę jelit i zapobiegać.

 Zobacz, co może Ci pomóc: Aquarion generator alkalicznej wody