Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Konsultacje - Medycyna żywienia

Dlaczego farmakoterapia nie leczy chorób przewlekłych i chorób z autoagresji?

 

Żadna z chorób przewlekłych jak np. cukrzyca, miażdżyca, dna moczanowa ani żadna z chorób z autoagresji jak SM, łuszczyca itp. Nie jest spowodowana brakiem jakiegokolwiek lekarstwa, jakiejkolwiek substancji chemicznej będącej farmaceutykiem.

 

Podanie więc choremu jakiegokolwiek farmaceutyku nie spowoduje cofnięcia się choroby. Leki chemiczne działają tylko objawowo. Łagodzą skutki naszej choroby a my leczeni jesteśmy paliatywnie, to znaczy mamy żyć jak najdłużej z naszą postępującą chorobą przy zachowaniu maksymalnego komfortu życia. Farmaceutyki uszkadzają także na ogół inne części naszego ciała i upośledzają jego funkcje.

 

 

Czy to możliwe, by wyleczyć się z chorób przewlekłych i chorób z autoagresji?

 

Ogrom badań przeprowadzonych w wielu krajach potwierdza, że tak jest. Konieczne są jednak do tego dwie rzeczy:

·         pacjent powinien gruntownie oczyścić swój organizm a następnie;

·         dostarczyć do organizmu odpowiednich składników w formie suplementów diety;

 

Oczyszczony, wzmocniony organizm w którym są wszystkie potrzebne witaminy i minerały sam doskonale radzi sobie z wszystkimi chorobami.

By powrót do zdrowia był trwały pacjent musi zmienić swój niezdrowy styl życia i na bieżąco dostarczać już organizmowi potrzebnych witamin i minerałów jedząc surowe lub nisko przetworzone warzywa i owoce.

Wskazana jest także wspomagająca suplementacja, gdyż nasze pożywienie rośnie na coraz uboższych w składniki mineralne glebach i zawiera dużo mniej potrzebnych nam witamin i minerałów niż to było 20-30 lat temu.

  

 

 

 

 

 

Nasi konsultanci mają bogatą wiedzę na temat suplementacji i doświadczenie w jej stosowaniu. Chętnie udzielą Państwu pomocy w drodze do zdrowia:

·         Przeprowadzą bezpłatnie telefoniczne lub osobiste konsultacje z osobami potrzebującymi pomocy.

·         Podadzą na bazie doświadczenia przykłady i sposoby powrotu do zdrowia innych pacjentów mających takie same lub podobne problemy zdrowotne jak Państwo.

·        Poradzą co robić i jak żyć, by choroba już nie wracała.

Konsultant, do którego się zapiszesz jest zawsze do Twojej dyspozycji. 

  

W zakładce „Pomogło innym” znajdą Państwo szereg historii pacjentów, którzy powrócili do zdrowia, gdy oczyścili swój organizm i uzupełnili niedobory witamin i minerałów.